עבודות בארה"ב

ידידתנו מעבר לים, ארצות הברית, ידועה כמקום בו כל החלומות מתגשמים. גם עבורנו הישראלים יש שם מקום גדול להגשים ולממש כל חלום שאנו נרצה. עבודות בארה"ב הן האפשרות העיקרית שלנו לנסוע לארץ החלומות, לעבוד ולהרוויח כסף טוב ולחזור ארצה מאושרים וטובי לב. אז איך עושים זאת וכיצד מתחילים? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

עבודות בארה"ב – למי זה מתאים?

ובכן, לכל אחד מאיתנו יש את החלום להביא את "המכה" בארצות הברית ולממש חלומות כלכליים. אך עבודה בארה"ב לא מתאימה לכל אחד. עבודות בארהב, בעיקר אלו לזמן מוגבל בין חצי שנה עד שנה, מתאימות בעיקר לצעירים בגילאי העשרים ויוצאי צבא. כאשר נוסעים למטרות עבודה בארה"ב, חשוב לזכור כי העבודה תדרוש מכם שהייה ממושכת בארה"ב. אי אלו אנשים שלא יכולים לשהות שם לכל הפחות חצי שנה, לא יכולים להיות מועמדים מתאימים לתפקיד. הגיל פחות משמעותי מבחינת התפקיד, כלומר, גם בני העשרים וגם בני השלושים ומעלה עשויים להיות מועמדים טובים לתפקיד. עם זאת, חשוב שיהיה לכל מועמד או מועמדת אפשרות לשהייה ממושכת בארה"ב.

עבודות בארה"ב – הכירו את כל האפשרויות

בארה"ב תוכלו למצוא מבחר של אפשרויות תעסוקה מעניינות. להלן מספר אפשרויות מעניינות לעבודה בארה"ב:

שמירה ואבטחה: מבחר של עבודות אבטחה ושמירה נפתחות בשביל הישראלים בארה"ב. ישראל ידועה כמדינה מספר אחת בעולם בתחום האבטחה, וישראלים רבים מועסקים בסניפי חברות אבטחה ישראליות ביעדים שונים בעולם. ארה"ב היא מרכז עסקי גדול עבור חברות אלו.

מכירות: מבחר עבודות הארה"ב בתחום המכירות – מכירה בעגלות, מכירת מוצרי ים המלח, מכירת ציורי שמן ועוד. שירותי המכירה מתבצעים בקניונים ומרכזים מסחריים ברחבי ארה"ב. אופי העבודה מתבסס על שעות המכירה במהלך היום עד סגירת הקניון או המרכז המסחרי. כישורי מכירות נדרשים כמובן, ולמי שיש ניסיון בתחום המכירות, יכול להיות מועמד מתאים.

שמרטפות: להיות שמרטף בארה"ב, או בשמו השני "נאני", הנה עבודה מועדפת בעיקר על ישראליות בחול. העבודה כוללת טיפול שוטף בילדי משפחות, וזה מצריך מכם סבלנות רבה לעבודה עם ילדים, יכולת ניהול משק בית, הכנת אוכל ועוד. העבודה היא מסביב לשעון החל מהרגע בו הילדים קמים לבית הספר ועד שהם הולכים לישון, אך עם זאת, העבודה מתגמלת במיוחד.

לסיכום, ארה"ב היא המקום שלכם לחלום בגדול ולהרוויח כסף. לפני שאתם מתחילים, רצוי לבדוק עם כל חברות הגיוס בתחום עבודות בארה"ב את כל אפשרויות העבודה, התנאים, השכר וכו', ורק לאחר מכן להגיע להחלטה. שיהיה בהצלחה!

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות