עבודה ברומניה

עבודה ברומניה

רומניה נחשבת ליעד פחות אטרקטיבי לתיירות, אך בהחלט יעד מצוין לעבודה. ישראלים רבים נוסעים מדי שנה לעבודה קצרה או ארוכת טווח, אשר מאפשרת להם ליהנות מכל מה שלרומניה יש להציע – מקומות עבודה איכותיים, כסף טוב, ונופים מרהיבים ועוצרי נשימה של רומניה. אז מה יש לכם לעשות ברומניה? הרבה מאוד! המשיכו לקרוא וגלו את אפשרויות התעסוקה השונות שלכם ברומניה.

עבודה בתחום המכירות ברומניה

אפשרויות התעסוקה הסטנדרטיות ברומניה הן בעיקר בתחום המכירות. מכירה בעגלות, מכירת ציורי שמן, מכירת מוצרי ים המלח וקוסמטיקה, מכירת צעצועים ועוד – הן רק חלק קטן מתוך רשימת מוצרי המכירה השונים שניתן למכור ברומניה ובעצם כמעט בכל יעד אחר בעולם. המכירה מתבצעת במרכזים מסחריים, קניונים ולעתים גם מכירה מדלת לדלת. תחום המכירות הוא התחום המועדף על הישראלים בחו"ל משום שהוא מבטיח להם משכורת קבועה ותוספת בונוסים ועמלות על מכירות גדולות. זוהי תעסוקה מוכרת ורגילה, הדורשת כישורי מקח וממכר, יכולת שכנוע ותקשורת בינאישית גבוהה. כמו כן, דרוש לדבר אנגלית ברמה גבוהה, או לדעת לנהל שיחה בצורה טובה בשפה הרומנית.

עבודה משרדית ברומניה

בישראל שומעים לא פעם על פעילות מרפאות הפוריות הישראליות ברומניה. חלק מהמרפאות עובדות באופן לא חוקי, ולא כדאי לכם לקשור את שמכם עמה. מלבד אלו, מרפאות פוריות חוקיות ניתן למצוא ברומניה, וכמו כן, מרפאות שונות של רופאים ישראלים שהצליחו ברומניה כמו אורטופדים, רופאי שיניים ועוד. עבודה במרפאות של רופאים ישראלים יכולה להיות עבודה אופטימאלית עבורכם – אתם עובדים עם אנשים דוברי עברית, והתקשורת בניכם תזרום בצורה חלקה הרבה יותר מעבודה עם מעסיקים רומנים שאיתם אין לכם תקשורת מיידית.

טיולים ברומניה במסגרת העבודה

רומניה ידועה בתור ארץ עוצרת נשימה בזכות הנופים היפים, השדות המוריקים, ההרים והכפרים הפסטורליים. מי שמעוניין ליהנות גם מהצד הכפרי היפיפה של רומניה יכול לתאם עם החברה המעסיקה זמן בו יוכל לטייל. רצוי לתכנן את הטיול מראש ולא לחכות לרגע האחרון, משום שלא כל המעסיקים מאפשרים לכם לטייל בזמן העבודה.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות