עבודה בלונדון

אוהבים את התה של אחר הצהריים, מבטא אנגלי כבד והומור בריטי? ובכן, הגעתם ליעד המושלם עבורכם – לונדון. לכל אוהבי הביג בן ובית המלוכה, לונדון הוא המקום החלומי ביותר על פני כדור הארץ. אז למה לא להפוך את האהבה הגדולה שלכם לדבר שיכול להכניס לכם קצת כסף לכיס? עבודה בלונדון היא אפשרות ליהנות מלונדון הקסומה וגם לעבוד בה!

עבודה בלונדון של צעירים אחרי צבא הפכה בשנים האחרונות לדבר פופולארי מאוד. מגייסים אשר תפקידם למצוא עובדים חדשים לעבודה בלונדון ומודעות פרסומת שונות אשר קוראות לצעירים להתגייס לעבודה בלונדון טוענים בתוקף כי העבודה חוקית. כמו כן, המגייסים והפרסומות טוענים כי דרך עבודה בלונדון אפשר להרוויח סכומים אגדיים שצעירים אלו לא יכולים להרוויח בארץ.

עבודה במכירות בלונדון

שני סוגי המכירות העיקריים של עבודה בלונדון היא מכירות מדלת לדלת ומכירות בעגלות קניות בקניונים השונים. הישראלים הצעירים מוכרים כמעט בכל ארץ אפשרית החל מאירופה דרך ארצות הברית ועד אוסטרליה וני-זילנד. המוצרים אותם הם מוכרים במסגרת עבודתם בחול הם בדרך-כלל ציורי שמן ומוצרי קוסמטיקה מים המלח. מוצרים אלה, כך מבטיחים הצעירים, יכולים לחולל נסים ופלאות. בפועל, לא ברור מאין הגיעו המוצרים, מהי מידת האותנטיות שלהם ואם אכן יש להם סגולות קוסמטיים יחודיים.

עבודה כאופר

עבודה מאתגרת במיוחד היא עבודת שמרטפות. להיות אופר בלונדון משמעותו לעבוד עם ילדים 24 שעות סביב השעון, לדאוג לאוכל, הכנת שיעורי בית, משחקים בגן שעשועים, וכמובן מקלחת בערב, וסיפור לפני השינה. עבודת האופר כרוכה בליווי צמוד לילדי המשפחה, כאשר ההורים אינם בבית, מה שאומר שאתם נמצאים בגפכם מול הילדים. עבודה זו מתאימה למי שיודע לגשת לליבם של ילדים, אוהב לעבוד עם הקהל הזה ואף נהנה מכך.

הסדרים לפני העבודה בלונדון

עבודה בלונדון אם לא מסדירים אותה מול הרשויות המקומיות יכולה להיגמר בעוגמת נפש רבה. עם זאת, עדיין מאות צעירים מתפתים כל שנה להסכים להצעות עבודה בלונדון משום שכאמור מציעים להם שם כסף רב מזה שיוכלו להרוויח באותו פרק זמן בארץ. ישנם צעירים רבים אשר נוסעים לחול למטרות עבודה ללא היתר מהרשויות. צעירים אלה מוצאים את עצמם חיים בפחד בניכר ומגורשים מהמדינה אליה באו לעבוד תוך זמן קצר. אלו המחפשים עבודה בלונדון במדינות מסוימות יגלו כי העניין מסובך משחשבו. רשויות ההגירה בארצות הברית מורשות לחטט בחפציו האישיים של אדם ואף בהתכתבויות האי-מייל שלו. כך שאם ישנן עדויות לכך שהצעיר או הצעירה מתכוונים לעבוד ולהפר את תנאי הוויזה שלהם, שמיועדת לתיירות בלבד, הם מגורשים מהארץ ולעתים נאסר עליהם להיכנס למדינה לתקופה של עד חמש שנים. כך שלפני שפונים לכיוון זה כדאי לחשוב פעמיים על עבודה בלונדון.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות