עבודה בטורונטו

אין כמו עבודה בטורונטו

כשסיפרתי לאמא ואבא שלי שהתקבלתי למקום עבודה בטורונטו זה היה בשבילם כמו רעם ביום בהיר.
למרות שכל השנים סיפרתי להם שאני רוצה עבודה בטורונטו, דווקא בטורונטו, הם היו בטוחים שזו סתם גחמה חולפת ושזה יעבור.
לטוס לצד השני של העולם, למדינה קרה וגדולה כל כך כמו קנדה בשביל עבודה - זה היה נשמע להם הזוי לחלוטין,
או ליתר דיוק, כמו שאבא שלי היה אומר "עבודה בטורונטו?! מה יש לך לחפש עבודה בטורונטו?! מה, חסר כאן עבודות שאתה חייב לחפש לך עבודה בטורונטו?!"

ההורים שלי עלו לארץ מטורונטו, וכל פעם ששאלתי אותם איך היו החיים שם, בדרך כלל התשובה הייתה "קר. היה קר. לא כמו פה שחם ונעים". טוב, אולי חם כאן אבל מזג אוויר נעים בטח שאין. באורח פלא, אחד הדברים הראשונים שאהבתי איך שהגעתי והתמקמתי במקום, היה מזג האוויר. אם יש משהו שמקום עבודה בטורונטו נותן לך זאת הידיעה שיש גם מזג אוויר קר בעולם, וזה כל כך נחמד!

וככה התחלתי את החיים החדשים שלי עם עבודה בטורונטו, בתור מנהל סניף בטורונטו של חברה ישראלית-קנדית העוסקת באיתור מקומות עבודה למהגרים חדשים, לפי הכישורים השונים שלהם - בין אם מדובר בכישורי שפה, השכלה, נסיון מקצועי, עבודה מרתקת ומעניינת כל כך! מדובר בחברה ותיקה, מוערכת מאוד בשוק, בעלת מוניטין מכובד מאוד הן בישראל והן בקנדה, ואפילו יש המתעניינים באופן העבודה שלה גם במדינות אחרות כמו למש"ל ארה"ב, גרמניה, אנגליה, צרפת, ספרד, לאחרונה התחלנו בתכנונים של סניף חדש המסייע באיתור מקומות עבודה בטורונטו גם במקסיקו, והכל בגיבוי ממשלת קנדה. קנדה היא, כידוע, מדינה בעלת חוקי הגירה נוחים מאוד ואווירת חיים מרתקת ונעימה.

אז אם בא לכם להתנסות בעבודה בקנדה, טורונטו זה אחלה מקום בשביל זה

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות