עבודה בהוואי

מחפשים עבודה בחול? יש המון הצעות עבודה בחול וזה לא דימיוני כמו שנראה לכם. עבודה בחול קיימת ממש מעבר לפינה וכל אחד יכול להיות ישראלי לשעבר, לפחות לתקופה מסוימת. ישנם מספר יעדים סטנדרטיים כמו אירופה, ארצות הברית או דרום אפריקה, אבל מה דעתכם על הוואי? עבודה בהוואי יכולה להיות מעניינת ומאתגרת במיוחד בשבילכם – גם הנאה וגם כסף טוב במקביל.

למה לנסוע לעבודה בהוואי?

אין ספק כי בעיקר צעירים ובני נוער מתעניינים ברעיון של עבודה בחול. הרי גם ככה כולם לנסוע לחול אחרי הצבא, לראות עולם וליהנות קצת מהחיים. אז אם כבר נמצאים בארצות רחוקות וסופגים את המנטאליות השונה למה לא גם לעבוד ולהרוויח כסף במקום אקזוטי כמו הוואי? הוואי הוא המקום שטוף השמש, הים, הריקודים, המוסיקה והבילויים. קצב החיים הוא קצב ייחודי רק להוואי, ואתם יכולים ליהנות ממנו בזמן עבודתכם באזור.

יחד עם זאת, חשוב להיות ערניים לבעיות שעלולות להיווצר במהלך העבודה בהוואי. תחילה, יש לוודא שיש ברשותכם את כל המסמכים הנחוצים – ויזה, אשרת עבודה, וכן שהעבודה בה אתם תעבדו תהיה חוקית וקבילה בהוואי. סניפי עבודה לא חוקיים נסגרים ועלולים לגרום לכם לעוגמת נפש רבה בעת שהייתכם בהוואי.

חוץ מאשרות שהייה ושאר עניינים בירוקראטיים שיש כמובן לטפל בהם - עניין אחר בעייתי אפילו יותר, והוא הבוסים הישראלים הקשוחים. חשוב מאוד לפני שאתם נוסעים שתדעו בדיוק מהם הזכויות שלכם, מה כתוב בחוזה שעליו אתם חותמים ואם אתם יכולים גם לברר ממקור ראשון מהו היחס האישי שמקבלים המוכרים - זה היה חכם מצידכם. הסיבה היא שהרבה מאוד בני נוער שנוסעים לחוץ לארץ כדי לעבוד המומים מהיחס הגרוע שהם מקבלים שם. לכן כדאי להיות מוכנים להכל ומראש.

העונה החמה לעבודה בהוואי

עבודה בהוואי מושפעת כמובן מהמתרחש בארצות הברית. חודשי העבודה החמים בארה"ב הם חודשי הקריסמס – אוקטובר, נובמבר ודצמבר, חודשי החורף. המכירות בקניונים והמרכזים המסחריים עולים בכל המדינה, וכך גם בהוואי.

עונה חמה נוספת היא עונת הקיץ – חודשי אפריל עד ספטמבר, בהם האזור מתחיל להתחמם ולהיות אטרקטיבי עבור תיירים מכל העולם. כמובן שבהוואי כל יום הוא חגיגה ומסיבה גדולה, אך במיוחד בעונה זו שידועה כעונה החמה של תיירים ומבקרים באי, זוהי ההזדמנות שלכם לעשות את הכסף הגדול שם.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות