ויזה לארה"ב

מה הוא התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב ?

התהליך בהוצאת ויזה לארה"ב מורכב שליחת טפסים, תשלום אגרה וקביעת תור לפגישה בקונסוליה. על הדף זה ניראה מאוד פשוט, אבל בפועל זה יכול קחת המון זמן.

למה צריך שירות של הוצאת ויזה ?

אנו יודעים שתהליך הוצאת ויזה לארה"ב יכול להיות מייגע ואפילו קצת מפחיד למי שלא יודע במה בדיוק מדובר, איזה טפסים צריך, מה להגיד ומה לא והגיד, ובגדול איך נהוג לפעול על מנת לספר את הסיכויים לקבלת אישור לבקשת הויזה.

בטייקג'וב אנו מציעים שירות הוצאת ויזה לארהב בכדי להקל על הצעירים שמעוניינים לטייל, ללמוד ולעבוד בארה"ב, לקצר תהליכים ולהעלות סיכויים לאישור הויזה.

איך זה עובד השירות ?

אתם יוצרים איתנו קשר, ממלאים את הטופס ואנו מטפלים בכל השאר כולל קביעת הפגישה (מהירה יחסית) בקונסוליה. בין היתר, בהתאם לכל מועמד אנו נדריך את המועמד כיצד לנהוג בפגישה, מה צריך להגיד ומה צריך לשמור לעצמך ובגדול נשפר את הסיכויים של המועמד לקבל אישור.

איזה סוגי ויזות קיימות לארה"ב ?

ישנן מספר סוגי ויזות לארה"ב ואלה העקריות והפופולריות ביותר:

ויזת תייר, ויזת סטודנט וויזת עבודה.

ויזת תייר - הינה ויזה התקפה ל 10 שנים מיום הוצאת וניתן להכנס לארה"ב למטרות טיול בלבד. לא ניתן לעבוד באופן חוקי עם ויזות מסוג זה. מידע נוסף על ויזות תייר לארה"ב ניתן למצא כאן.

ויזת סטודנט - ישנן שתי סוגי ויזות סטודנט, ויזה ללימודים אקדמים (F-1) וויזה ללימודים לא אקדמים (M-1).

ויזת F-1 היא למטרת לימודים ותקפה לכל תקופת הלימודים בהתאם להצגה של אישור קבלה ללימודים אקדמים. מידע נוסף על ויזות סטודנט "בלארה ניתן למצא כאן.

ויזת M-1 תוקפה לשנה אחת בלבד וניתן לחדש אותה בהתאם לתקופת הלימודים כל שנה.

ויזת עבודה - ישנן מספר סוגי ויזות עבודה לארה"ב בהתאם לתחום העיסוק וסוג העבודה. הפופולרי ביותר היום היא ויזת עבודה לסטודנט (J-1) המאפשרת לסטודנטים לעבודה בארה"ב לתקופה של 4 חודשים אצל מעסיק אחד, ועוד חודש לטיול במידה ורוצים. מידע נוסף על ויזות עבודה לארה"ב ניתן למצא כאן.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות